Kim jestesmy?

SHARCS to firma doradztwa biznesowego i dostawca oprogramowania dedykowanego (ang. "software house"), specjalizująca się w rynkach usług finansowych, telekomunikacyjnym, consumer electronics oraz telewizyjnym. SHARCS została założona i jest prowadzona przez menedżerów z dużym doświadczeniem oraz wybitnymi wynikami zgromadzonym przez lata pracy w wiodących międzynarodowych firmach doradczych, finansowych oraz u producentów consumer electronics.

Misja

SHARCS pomaga swoim Klientom rozwijać się organicznie poprzez wykorzystanie nowych technologii. Wspieramy naszych klientów w rozwoju wszystkich aspektów ich działalności w celu osiągnięcia sprawności i doskonałej wydajności pozwalającej im szybko reagować na potrzeby swoich klientów.

Jak pracujemy?

W SHARCS dbamy o jakość dostarczanych usług oraz produktów i stale dążymy do doskonałości w tym co robimy, wierzymy bowiem, że nasi Klienci są naszymi najlepszymi ambasadorami. Wszystkie rozwiązania dostarczane przez SHARCS są dostowane do potrzeb klienta. Starannie analizujemy potrzeby biznesowe naszych klientów i na tej podstawie doradzamy we wdrożeniu efektywnych, dopasowych rozwiązań.